u

Projekty 2019

Czwarty, jeszcze bardziej pracowity, rok działalności Stowarzyszenia Rekord

bs 2019

36. Bieg Szpęgawski – Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. 
Data: 7.04.2019 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim po raz 36. z wielkim sukcesem zakończył organizację Biegu Szpęgawskiego z AQ Wiring Systems STG. Dopisała nam wysoka frekwencja zarówno wśród dzieci jak i dorosłych oraz piękna pogoda! Nie zabrakło pięknych medali, wysokich nagród finansowych oraz dobrego humoru! Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Rekord uczestnicy biegu bardzo sprawnie przeszli procedurę zapisów w biurze zawodów.

Liczba uczestników: 800 

mws 2019

MISTRZYNIE W SZKOŁACH – trening dla dziewcząt klas VII, VIII szkół podstawowych, III klas gimnazjum oraz dla szkół ponadgimnazjalnych z Mistrzynią Olimpijską Otylią Jędrzejczak. 
Data: 31.05.2019 

Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Rekord ponad 400 uczennic ze szkół powiatu starogardzkiego wzięło udział w drugiej tegorocznej odsłonie akcji Fundacji Otylii Jędrzejczak „Mistrzynie w Szkołach”. Razem z nimi ćwiczyło siedem wybitnych mistrzyń sportu:

Otylia Jędrzejczak (pływanie), Magdalena Fulraczyk-Kozłowska (wioślarstwo), Oktawia Nowacka (pięciobój), Monika Michalik (zapasy), Agnieszka Bibrzycka (koszykówka), Katrin Kargbo (karate) i Anna Kiełbasińska (lekkoatletyka).
Zajęcia z dziewczętami prowadziła znana trenerka fitnessu, a także mistrzyni świata w karate Katrin Kargbo, która mocno zmęczyła uczestniczki i mistrzynie. 

Liczba uczestników: 400 

dni stg 2019

Dni Starogardu – Kociewski Zakątek 
Data: 28-29.06.2019 

Podczas Dni Starogardu  2019 mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach robienia toreb z wykorzystaniem haftów kociewskich. Odbywały się także różne koncerty i występy. Podczas tego wszystkiego ustanowiliśmy Rekord Polski w największej ilości osób jednocześnie jedzących ruchankę kociewską.  Kociewski Zakątek to inicjatywa Stowarzyszenia Rekord.

Liczba uczestników: 6000 

rungym 2019

RUNGYM Hardcorowy Trening Obwodowy 
Data: 19.07.2019 

Hardcorowy Trening Obwodowy RunGym to wydarzenie zachęcające wszystkich chętnych do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu. To świetna forma zabawy, poprzez którą promujemy aktywność fizyczną oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Dzięki pomocy Stowarzyszenia Rekord uczestnicy otrzymali bogate pakiety startowe a organizacja pracy biura zawodów była bardzo sprawna.

Liczba uczestników: 100 

grubba 19

XXIV Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im Andrzeja Grubby 
Data: 24-25.08.2019 

Już po raz 24 na Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbył się Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby XV Memoriał. Celem imprezy było uczczenie pamięci olimpijczyka, wybitnego sportowca, wielokrotnego reprezentanta i mistrza Polski, tenisisty stołowego Andrzeja Grubby oraz popularyzacja tego sportu wśród dzieci i młodzieży Stowarzyszenie Rekord po raz kolejny wsparło tą imprezę.


Liczba uczestników: 200 

etzt 2019

Tydzień bez samochodu 
Data: 16-20.09.2019 

Jak co roku Starogard Gdański uczestniczył w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu. Kampania trwała od 16 do 22 września.
Hasło kampanii 2019 to „Bezpieczny ruch pieszy i rowerowy” – kładzie nacisk na aktywne środki transportu indywidualnego oraz korzyści, jakie mogą one przynieść naszemu zdrowiu i środowisku.

Liczba uczestników: 460 


bk 2019

28. Bieg Kociewski z Polpharmą 
Data: 6.10.2019 

28 Bieg Kociewski z Polpharmą z nową odsłoną za nami.
W pierwszą niedzielę października Starogard Gdański gościł biegaczy z całej Polski i z zagranicy.
Gościem honorowym była Angelika Cichocka – polska lekkoatletka, olimpijka. Stowarzyszenie Rekord było odpowiedzialne za funkcjonowanie biura zawodów oraz za ceremonię wręczania nagród.


Liczba uczestników: 829 

czyste miasteczko

Czyste Miasteczko 
Data: 15.10.2020 

Stowarzyszenie Rekord oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizowali wydarzenie pn. "Czyste Miasteczko" w ramach którego odbyło się spotkanie z mieszkańcami miasta o tematyce proekologicznej na #TargowiskuMiejskim w Starogardzie Gdańskim oraz w miasteczku zawodów podczas Biegu Kociewskiego.


Liczba uczestników: 1200 

mikolajkowe 2019

Mikołajkowe Granie z Decathlon – Turniej Piłki Siatkowej 
Data: 14-15.12.2019 

13. Edycja Mikołajkowego Grania z Decathlon Kartuska za nami!  Przez 2 dni siatkarskich zmagań mogliśmy obserwować i podziwiać grę ponad 30 zespołów z całego województwa pomorskiego. Frekwencja dopisała a poziom, który zaprezentowały zespoły był naprawdę na wysokim poziomie.

Były emocje, walka i rywalizacja ale też dużo pozytywnej energii i świątecznego klimatu. W sobotę zawodnicy oprócz gry, mogli skorzystać z pomiarów wagą analityczną, wykonywanych przez ekipę z Premium Gym Fitness w Starogardzie Gdańskim a także zażyć uskrzydlającego napoju Redbull. Stowarzyszenie Rekord wsparło to wydarzenie oferując pomoc w biurze zawodów.

Liczba uczestników: 250

Adres

ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1
83-200 Starogard Gdański


Dane kontaktowe

Email: stowarzyszenie.rekord@gmail.com
Telefon: 531 733 228

Polecamy
OSiR Starogard Gdański
Ściana Wspinaczkowa OSiR Kociewie24.eu

Masz pytania?

skontaktuj się z nami mailowo:
stowarzyszenie.rekord@gmail.com

The web page was created with Mobirise templates